Få 22%** som nyhetsbrevsprenumerant
0
Betyg 0/5 Stjärnor
(0)

Fanola Wonder

Nourishing Extra Care Conditioner
Dela produkt
På lager
Artnr.

Våra Höjdpunkter

  • Förväntad leverans med Post Nord Icon
    Förväntad leverans med Post Nordduor 30-10 till bear 31-10
  • Gratis Returfrakt Icon
    Gratis ReturfraktUpp till 180 dagar
  • Fraktfritt Icon
    Fraktfritt
  • Betalningssätt Icon
    Betalningssätt
Gratissampel Icon Välj upp till 2 gratisprover

Produktinformation
beskrivning
Nourishing Extra Care Conditioner
Linje
Wonder
Produktserie
Hårvård
Produktmärkning
Veganskt

Lär känna Wonder Nourishing Extra Care Conditioner från Fanola: Det är perfekt för att stödja och vårda torrt, frissigt och sprött hår. Även hår som ofta har färgats eller behandlats kan repareras framgångsrikt med hjälp av de effektiva ingredienserna. Den veganska formulan säkerställer att håret återfuktas jämnt och tillräckligt i både längder och toppar, vilket ger det en strålande glans och underbar smidighet. Om ditt hår tenderar att frissas kan detta minimeras med högkvalitativa ingredienser som kakaosmör och ditt hår blir naturligt utslätat.

Får aldrig frissigt hår igen med Wonder Nourishing Extra Care Conditioner från Fanola

Balsamet kommer i en praktisk 350 ml flaska och är lätt att dosera. För att använda det på rätt sätt, applicera det på handdukstorkat hår med en kam efter schamponering. Låt det verka i några minuter och skölj sedan av det noggrant med varmt vatten. Med regelbunden och korrekt användning kan du se resultatet direkt efter hårtvätt och styla dina favoritfrisyrer utan att påverkas av hårskador eller frissighet.

Tillämpning
Applicera efter schamponering och fördela jämnt med en kam. Låt verka i några minuter och skölj sedan.
Innehåller
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cetrimonium Chloride, Parfum (Fragrance), Dipropylene Glycol, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone, Theobroma Cacao Seed Butter (Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter), Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate
Tillverkare
ONETECH
Via dei Fiori 10/C, IT-35018 San Martino di Lupari
0,0
(0)
Kundomdömen
* Innehåller omdömen om internationella parfumdreams-butiker. Omdömena är inte verifierade avseende äkthet
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Prenumerera på nyhetsbrevet och få en kupong på 22%**
Prisad shopping
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.2

3 666 Värderingar

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
** Detaljerade rabattvillkor hittar du i ditt personliga välkomstbrev