Viktor & Rolf FlowerbombRuby Orchid
Eau de Parfum SprayVåra Höjdpunkter
- Förväntad leverans med Post Nordvuos 15-12 till maŋ 16-12
- Gratis ReturfraktUpp till 180 dagar
- Fraktfritt
- Betalningssätt
Flowerbomb Ruby Orchid Eau de Parfum från Viktor & Rolf
. Låt dig förtrollas av den attraktiva och sensuella damparfymen Flowerbomb Ruby Orchid från Viktor & Rolf. Den sensuella eau de parfum berör din förföriska sida och betonar din självständighet och sexiga karisma. Flowerbomb-doften är lika komplex som din personlighet och kan leka med den. Precis som du kan med dina charmar.Från den allra första sprayen kommer du att omslutas av de spännande fasetterna av kvinnors parfym som följer dig varje steg på vägen. Förföriska doftnyanser möter värme och intensitet Flowerbomb Ruby Orchid Eau de Parfum från Viktor & Rolf fokuserar på kraftfulla och harmoniska doftnyanser som är lika mångskiktade som dess bärare.
Den blommiga parfymen för kvinnor börjar med en kombination av vinpersika och freesia i toppnoten, avslöjar blommiga och fruktiga fasetter. De blommiga elementen fortsätter i hjärtnoterna av jasmin och rubinorkidé, medan basnoterna av röd vaniljböna och bourbon kompletterar doften med varma nyanser.
Toppnot
Fresia, Vingårdspersika
Mellannot
Jasmin, Orkidé
Baskaraktär
Vanilj
beskrivning
Eau de Parfum Spray, Ruby OrchidLinje
FlowerbombProduktserie
Parfymer för kvinnorkaraktär
sensuell, tilldragandedoftgrupp
floralProdukttyp
SprayAnvändningsområde
Kropp
Undvik kontakt med ögon, öron och slemhinnor.
VARNING: BRANDFARLIG TILLS DEN ÄR TORR. HÅLL BORTA FRÅN LÅGOR, ANTÄNDNINGSKÄLLOR ELLER GLÖDANDE FÖREMÅL. SPRAYA INTE PÅ IRRITERAD HUD ELLER I ÖGONEN. VID KONTAKT, SKÖLJ OMEDELBART MED RIKLIGT MED VATTEN.
- VIKTOR & ROLF PARFUMS
- 14, RUE ROYALE, FR-75008 PARIS
- fragen@loreal-group.com
Våra kunder säger om Flowerbomb
V I
14.01.2024
Rekommenderas till alla som gillar mjuka blommiga dofter det är sött men inte för mycket bara mega Jag älskar det
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.at.
Marianne Gundert
01.07.2023
Min favoritparfym för sommaren. Priset är fantastiskt
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.
Eveline Meier
11.05.2022
Mycket fin blommig doft. Jag gillar den.
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.
Lilli Koppe
04.05.2022
Doften luktar mycket gott. Mycket intensiv, sensuell och söt med en liten syrlig ton i sig. Precis vad jag gillar. Rekommenderas varmt.
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.
Heike Höffler
30.04.2022
en behaglig blommig doft, långvarig
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.


















