Viktor & Rolf SpicebombExtrême
Eau de Parfum SprayVåra Höjdpunkter
- Förväntad leverans med Post Nordvuos 15-12 till maŋ 16-12
- Gratis ReturfraktUpp till 180 dagar
- Fraktfritt
- Betalningssätt
Toppnot
Grapefruit, Peppar
Mellannot
Kanel, Kummin, Lavendel, Saffran
Baskaraktär
Ambra, Cistros, Tobak, Vanilj
beskrivning
Eau de Parfum Spray, ExtrêmeLinje
SpicebombProduktserie
Herrdofterkaraktär
förförisk, orientaliskdoftgrupp
kryddig, orientaliskProduktmärkning
acetonfri, Amoniakfri, Avsedd för känslig hud, fri från paraffin, Glutenfri, Icke-komedogen, Laktosfri, Palmoljefri, silikonfri, Sulfatfri, Utan ftalater, Utan mikroplaster, Utan oljiga ingredienser, utan parabener, Utan pigment- och färgämnen, Utan spår av nötter, Veganskt
VARNING: BRANDFARLIG TILLS DEN ÄR TORR. HÅLL BORTA FRÅN LÅGOR, ANTÄNDNINGSKÄLLOR ELLER GLÖDANDE FÖREMÅL. SPRAYA INTE PÅ IRRITERAD HUD ELLER I ÖGONEN. VID KONTAKT, SKÖLJ OMEDELBART MED RIKLIGT MED VATTEN.
- VIKTOR & ROLF PARFUMS
- 14, RUE ROYALE, FR-75008 PARIS
- fragen@loreal-group.com
Våra kunder säger om Spicebomb
Alexander P.
06.10.2025
Anlände snabbt.mycket bra rykte.Jag gillade det.
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.
För honom
Pedro P.
06.12.2024
doftar mycket gott kombinerat bra med vanilj
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.
För honom
kerecseng
27.04.2024
Det här är ett ganska säkert köp enligt min mening, eftersom det är konkurrenskraftigt i prissättning och riktigt trevligt att bära för alla tillfällen.
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.ie.
För honom
Luca S.
27.02.2024
Jag har köpt många nya parfymer i vinter och för mig är det här en av de 3 bästa vinterdofterna jag äger. Håller 5-6 timmar på min hud
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.
För honom
David Domingo
30.11.2023
En resa ner i toaletten! En fantastisk doft i sig, men den håller i högst 15 minuter och avdunstar helt på min hud efter bara 10 minuter. Ingen annan kan lukta den efter 10 minuter heller. Ursprungligen beställd på Douglas men skickades från parfumdreams.de, mycket dålig dropshipping från Douglas sida eftersom leveransen var 6 arbetsdagar.
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.



















