Säkra din rabattkupong på 120 kr* vid köp över 800 kr
Shoppa nu
Upptäck märke

Artnr. 1070174

Pierre Guillaume Paris Kudde sprayer

Kudddikt
Dela produkt
Våra Höjdpunkter
  • Förväntad leverans med Post Nord Icon
    Förväntad leverans med Post Nordduor 16-07 till bear 17-07
  • Gratis Returfrakt Icon
    Gratis ReturfraktUpp till 180 dagar
  • Fraktfritt Icon
    Fraktfritt
  • Betalningssätt Icon
    Betalningssätt
Gratissampel Icon Välj upp till 2 gratisprover

En mild doft som smeker sinnena - Pillowpoem kuddspray från Pierre Guillaume Paris är en komposition som skapar en trevlig atmosfär. Utvecklad som en fin spraymist för textilier, utstrålar den en subtil men ändå närvarande doft på kuddar och sängkläder. De noggrant utvalda doftnoterna vecklar ut sig mjukt och skapar en doftupplevelse som fyller rummet med en subtil elegans. Flaskans design framhäver doftens konstnärliga karaktär. Med sina guld- och svartfärger och detaljerade illustrationer ser den ut som ett litet smycke. Formuleringen är speciellt framtagen för användning på textilier och lämnar en långvarig men diskret doftslöja. Pillowpoem är en inbjudan att avsluta dagen i harmoni och välkomna natten i en väldoftande miljö.

    • Fin spraydimma för textilier som kuddar och sänglinne
    • Skapar en behaglig, väldoftande atmosfär
    • Den goda och långvariga doftkompositionen
    • Elegant flaskdesign i guld och svart
    • Ideal för doftsättning av sovrummet
  • beskrivning

    Kudddikt
  • Linje

    Kudde sprayer
  • Produktserie

    Rumsdofter
Pumpsprayen aktiverar ett fint spraymoln, med en doft som snabbt sprider sina fina partiklar i rummets atmosfär.

Med ett knapptryck frigör rumssprayen sin doft, med ett ännu finare spraymoln som sprider sig ännu snabbare i atmosfären. Ett eller två spraytryck brukar vara lagom.

En kuddspray kombineras ofta med en rumsspray. Spraya lätt på kudden och andas in din favoritdoft i avslappnad sinnesstämning medan du sover.

Elektriska doftspridare sprider doften helt automatiskt. De avger fina spraymoln dygnet runt, som fyller luften med sina aromer.
Limonene, Nerolidol, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphtyl)ethan-1-one.

Skriv den första recensionen för Kudde sprayer

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Prenumerera på nyhetsbrevet och spara 150 kr**
Prisad shopping
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.3

3 777 Värderingar

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Ingen kontant utbetalning, ej kombinerbar. 120 kr rabatt vid ett minsta ordervärde på 800 kr.Gäller t.o.m. 13.07.2026, gäller ej på presentkort, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity och artiklar som refereras till Lyx eller Hygienbutik. Offentliggörande inte tillåtet. Parfümerie Akzente GmbH, VAT-nr DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
**Gäller vid köp över 1 100 kr i appen eller 750 kr online. Fullständiga villkor finns i ditt personliga välkomstmejl.