Cozy Deal Days: Få 11%* rabatt på nästan allt – även på redan nedsatta varor!
Shoppa nu

Kilian Paris Good girl gone Bad Påfyllning Fruity Floral Perfume Spray

Kilian Paris - Good girl gone Bad
LYX
Dela produkt

100 ml

37 750,00 kr / 1 l

inkl. moms

3 775,00 kr

På lager

Låga fraktkostnader

Leveransperiod med Post Nord bear 06-11 till láv 07-11

Upp till 2 gratisprover med varje paket Kostnadsfri retur i upp till 180 dagar
Good girl gone Bad från Kilian Paris är blommig och söt. Med den praktiska Refill kan du använda den eleganta doftflaskan ännu längre och helt enkelt fylla på den med Fruity Floral Perfume Spray Refill. Det är praktiskt, hållbart och miljövänligt. Gör dig själv lycklig med denna doft eller ge dina nära och kära den praktiska refill-doften så att de kan njuta av sin favoritparfym ännu längre.

Hållbar refill av parfymsprayen Fruity Floral från Kilian Paris

. Good girl gone Bad från Kilian är en damdoft från 2012 som kännetecknas av ett jämförelsevis litet antal doftnoter som glädjer med sin unika kombination av blommiga och söta noter. Det här är en feminin allrounddoft som är perfekt för vardagsbruk. Toppnoten inleds med en frodig blommighet av jasmin, majros och osmanthusblommor. Hjärtnoten är också helt blommig med tuberos och narciss. Doftens behagliga sötma återfinns i basnoten. Vit cederträ och den omisskännligt mjuka, balsamiska doften av bärnsten bäddar in den blommiga buketten i en mjuk och söt bädd.
  • beskrivning

    Fruity Floral Perfume Spray, Påfyllning
  • Linje

    Good girl gone Bad
  • Produktserie

    The Narcotics
  • Artnr.

    1175680
Parfum, extrait, intense och eau de toilette i sprayform sprayas på 30 cm avstånd på handlederna, i armvecken, knävecken, på halsen och i dekolletaget.

Ta ett stänk på ditt finger eller en bomullspinne och dutta på örsnibbarna, tinningarna, handlederna, i knävecken, dekolletaget, vristerna och i armvecken.

Olja appliceras droppvis bakom öronen, på handlederna, i hårtopparna eller på kläderna.

Roll-on-parfym appliceras på handlederna, halsen, i dekolletaget, knävecken och armvecken.
Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water/Aqua/Eau, Citronellol, Linalool, Geraniol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Limonene, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Citral, Hydroxycitronellal, Bht, Benzoic Acid

Skriv den första recensionen för Good girl gone Bad

Det här kanske också faller dig i smaken

Mehr Produkte zu dieser Marke

Fler produkter i denna kategori

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Prenumerera på nyhetsbrevet och spara upp till 150 kr**
Prisad shopping
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.2

3 787 Värderingar

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Ingen kontant utbetalning, inget minsta beställningsvärde, ej kombinerbar. Gäller t.o.m. 05.11.2026, gäller ej på presentkort, adventskalendrar, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI och artiklar som refereras till Lyx eller Hygienbutik. Offentliggörande inte tillåtet. Parfümerie Akzente GmbH, VAT-nr DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
**Gäller vid köp över 1 100 kr i appen eller 750 kr online. Fullständiga villkor finns i ditt personliga välkomstmejl.