Cozy Vibes: 22 % på utvalda skönhetsfavoriter

Menu

3,7 (3)

Nesti Dante Firenze N°3 Regina Di Peonie Essence du Parfum Spray

Dela produkt
På lager
Artnr.
Klarna – Betala om 30 dagar (faktura) LogoSwish LogoApplePay LogoMasterCard LogoVisa Logo
  • Köp På Konto
  • Leverans nom 2-3 dagar
3,7
(3)
Kundomdömen

Marta Doubravová

Betyg 1/5 Stjärnor

28.04.2023

Det här företaget gör fantastiska tvålar, så jag trodde att deras parfymer också skulle vara bra. Tyvärr är det en billig och tung lukt som inte har något att göra med de påstådda ingredienserna. Det är för dåligt.

Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.cz.

Anne Gäb

Betyg 5/5 Stjärnor

13.04.2023

En dröm, den här doften. Helt enkelt fantastisk. Jag blev chockerande förälskad i den och köpte omedelbart den stora 100 ml-flaskan med tillhörande tvål efter att ha provat doften. Frisk, blommig, men inte överväldigande.

Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.

Silvia Limonta

Betyg 5/5 Stjärnor

18.04.2019

Blommig, vårlik, lugnande, inger positivitet

Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.it.

* Innehåller omdömen om internationella parfumdreams-butiker. Omdömena är inte verifierade avseende äkthet

Produktinformation
beskrivning
Essence du Parfum Spray
Linje
N°3 Regina Di Peonie
Produktserie
Parfymer för kvinnor
Tillämpning
Parfum, extrait, intense och eau de toilette i sprayform sprayas på 30 cm avstånd på handlederna, i armvecken, knävecken, på halsen och i dekolletaget.

Ta ett stänk på ditt finger eller en bomullspinne och dutta på örsnibbarna, tinningarna, handlederna, i knävecken, dekolletaget, vristerna och i armvecken.

Olja appliceras droppvis bakom öronen, på handlederna, i hårtopparna eller på kläderna.

Roll-on-parfym appliceras på handlederna, halsen, i dekolletaget, knävecken och armvecken.
Innehåller
ALCOHOL DENAT., AQUA, ""PARFUM ( Benzyl alcohol, Citral, Linalool, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Isoeugenol, Geraniol, Farnesol, Limonene)
Tillverkare
Nesti Dante s.r.l.
Via Delle Molina 20, IT-50013 Campi Bisenzio (Firenze)
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Prenumerera på nyhetsbrevet och få en kupong på 22%**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
Kontant utbetalning är ej möjlig, kan ej kombineras med andra erbjudanden. Gäller t.o.m. 22.09.2025, gäller ej på Sale-artiklar. presentkort, märkena Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro och artiklar som refereras till Lyx eller drogerie. Inget minsta beställningsvärde. All typ av kommersiell spridning är förbjuden. Parfümerie Akzente GmbH, VAT-nr DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
** Detaljerade rabattvillkor hittar du i ditt personliga välkomstbrev