Artnr. 28180
Armani Ögon
Eyes to Kill StellarVåra Höjdpunkter
- Förväntad leverans med Post Nordgask 28-01 till duor 29-01
- Gratis ReturfraktUpp till 180 dagar
- Fraktfritt
- Betalningssätt
Ögonskuggan Eyes to Kill Stellar från Armani ger ögonen ett intensivt, flerdimensionellt skimmer. Dess unika konsistens känns initialt som en gel när den appliceras och förvandlas till ett lätt puder på huden. Denna speciella formulering gör det enkelt att blanda och ger en behaglig känsla. Pigmenten och de skimrande partiklarna skapar en lysande finish med imponerande färgintensitet. Ögonskuggan kan enkelt appliceras med fingrarna och spridas över ögonlocket för att uppnå önskad täckning. Förpackad i en elegant, rund burk med den ikoniska Armani-logotypen är denna produkt ett uttryck för enkel elegans och hög kvalitet.
- Har en innovativ gel-till-puder-textur.
- Ger en lystergivande, skimrande finish.
- Möjliggör enkel applicering och utblandning.
- Ger en lätt och behaglig känsla på ögonlocket.
- Ger intensiv färgåtergivning.
beskrivning
Eyes to Kill StellarLinje
ÖgonProduktserie
Smink
Inga särskilda försiktighetsåtgärder krävs för användning av denna produkt under normala eller rimligen förutsebara förhållanden.
- GIORGIO ARMANI PARFUMS
- 14, RUE ROYALE, FR-75008 PARIS
- fragen@loreal-group.com
Våra kunder säger om Ögon
selena gpmez
18.05.2022
hög kvalitet hög kvalitet hög kvalitet hög kvalitet hög kvalitet
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.pl.
Klaudia Raven
25.10.2018
Jag kunde inte se på internet att den innehöll så mycket glitter, då hade jag inte köpt den. Det är för dyrt bara för att gå ut. Den borde vara lämplig för vardagsbruk. Den beskrivs som skimrande, men långt ifrån. Nu är jag nyfiken på att se om det håller hela dagen. Den är inte heller så lätt att applicera. Jag har en mörkblå färg.
Automatiskt översatt från https://www.parfumdreams.de.























