Spara EXTRA 11%* på reafavoriter & fler måsten

Artnr. 66666909

APRICOTPannaBundle

Dela produkt
Upp till 2 gratisprover med varje paket Kostnadsfri retur i upp till 180 dagar

Ansiktsplåstren - down the frown från APRICOT har utvecklats för riktad applicering på pannan. Plåstren är tillverkade av högkvalitativ bomull och är impregnerade med hyaluronsyra. Hyaluronsyra är en kosmetisk ingrediens som är känd för sina vattenbindande egenskaper. Appliceringen är okomplicerad: Efter att försiktigt ha jämnat ut huden appliceras plåstret på det önskade området, t.ex. rynkorna. Den rekommenderade användningstiden är minst en timme, men det går också bra att använda plåstret över natten. Den lätta designen gör dem bekväma att bära. Appliceringen kan visuellt förfina och släta ut huden i pannan. De plåster som tillverkas i München av APRICOT GmbH är dessutom veganska och cruelty-free.

  • Ansiktsplåster av högkvalitativ bomull för pannan
  • .
  • Mättade med hyaluronsyra, en ingrediens som är känd för sina vattenbindande egenskaper.
  • Ämplig för användning i minst en timme eller över natten
  • Vegan och cruelty-free formulering, tillverkad i Tyskland.

Mouth Patches Mini från APRICOT har utvecklats speciellt för uttryckslinjer runt munnen. Kuddarna är tillverkade av ren bomull och är berikade med hyaluronsyra. Tack vare sin speciella form anpassar de sig perfekt till de nasolabiala vecken. Appliceringen är okomplicerad och kan enkelt integreras i den dagliga hudvårdsrutinen. Redan efter en kort appliceringstid kan huden upplevas som slätare. Patcherna är utformade för att ligga bekvämt på huden och är knappt märkbara under appliceringen. Setet innehåller 24 individuella kuddar, vilket möjliggör flera appliceringar.

  • Tillverkad av ren bomull
  • Tillverkade av ren bomull
  • Berikad med hyaluronsyra
  • .
  • Speciellt formad för munområdet
  • Innehåller 24 kuddar för flera användningsområden
  • beskrivning

    Bundle
  • Linje

    Panna
  • Produktserie

    Facial patches
Rengör det hudområde som ska behandlas. Den ska vara torr och ren
Cotton, Lycra, Skin Friendly Adhesive Enriched With Hyaluronic Acid
cotton, lycra, skin friendly adhesive enriched with hyaluronic acid

Skriv den första recensionen för Panna

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Prenumerera på nyhetsbrevet och spara 150 kr**
Prisad shopping
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.3

3 782 Värderingar

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Ingen kontant utbetalning, ej kombinerbar. Gäller t.o.m. 24.08.2026, gäller ej på presentkort, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI och artiklar som refereras till Lyx eller Hygienbutik. Offentliggörande inte tillåtet. Parfümerie Akzente GmbH, VAT-nr DE813307548 AG Stgt. HRB 581012
**Gäller vid köp över 1 100 kr i appen eller 750 kr online. Fullständiga villkor finns i ditt personliga välkomstmejl.